nattra labolatories

Natalia Kubera-Czaplewska

… w końcu się odważyłam i zrezygnowałam z pracy na etacie w aptece. Walczyłam ze sobą aż dwa lata. Zaryzykowałam i stworzyłam firmę przy ogromnym wsparciu mojego męża, który jest lekarzem dermatologiem.

W naszym domu codzienne przewijały się problemy naszych pacjentów z racji wykonywanych przez nas zawodów. Zaczęliśmy wymieniać nasze doświadczenia i postanowiliśmy stworzyć naszą markę kosmetyków  oraz produktów kosmetycznych  do codziennej pielęgnacji naszej skóry. Chcemy aby nasze produkty zawierały tylko te substancje, które są potrzebne.

nattra labolatories

Artur Czaplewski

Lekarz dermatolog z 20-letnim doświadczeniem oraz tysiącami pacjentów z licznymi chorobami skóry.

Na podstawie jego obserwacji można powiedzieć, ze część z tych problemów jest konsekwencją nieprawidłowej pielęgnacji. Problemom tym można zaradzić, dzięki właściwiej edukacji jak i stosowaniu odpowiednich kosmetyków.

Bardzo często z wywiadów zebranych od pacjentów wynika, że stosują oni nadmierne ilości kosmetyków z przekonania, iż poprawiają one ogólną kondycję naszej skóry, takie jak elastyczność czy nawilżenie. Efekt jest wręcz odwrotny.

Zależy mam, aby także uzmysłowić i edukować klientów co do ich potrzeb, ale i także przedstawiać, że każdy kosmetyk niewłaściwe stosowany może pogorszyć stan naszej skory.

"Minimalizm i Prostota"

Słowa, które mają ogromne znaczenie...